S powerbankou
je všechno lehčí.

využití powerbank

Připojitelnost

Powerbanky PowerUP umí dobíjet celou řadu elektronických zařízení.

Jsou přenosným rezervním zdrojem energie především pro mobily, ale dobíjí také iPody, MP3/MP4, iPady, tablety, elektronické čtečky, PSP, PDA, GPS, Bluetooth sluchátka, digitální fotoaparáty, kamery, chytré hodinky, elektronické cigarety a další. Teď už se nestane, že by Vám došla šťáva ;)


využití powerbank využití powerbank využití powerbank využití powerbank

využití powerbank využití powerbank využití powerbank využití powerbank

Měníme výdrž
baterie.

Kterou vybrat?

Powerbanky PowerUP jsou k dispozici ve dvou kapacitách a sedmi barvách.

Naše powerbanky jsou vybaveny nejmodernější Li-ion baterií a inteligentní elektronikou nové generace. Mimo jiné inteligentní elektronika zaručí, že se nabíjení zastaví automaticky, pokud je Váš přístroj plně nabitý. Jsou vybavené LEDkami, které barevně indikují proces nabíjení, dobíjení a u powerbanky BRICK-5200 i úroveň nabití.

Powerbanky MINI-2600 a CHOCO-2600  jsou svojí kapacitou ideální pro iPhony.
Powerbanka BRICK-5200 nabízí jednou tolik kapacity navíc.

Powerbanka
a mobil patří
k sobě.

využití powerbank

Powerbanka
BRICK-5200

Připojit a dobíjet, kdykoliv a kdekoliv. S velkou kapacitou 5200 mAh a váhou pouhých 135 g je tou pravou pro náročné. Je vybavena dvojicí výstupních USB konektorů, můžete tak nabíjet dvě zařízení současně a v balení proto najdete jeden universální USB kabel navíc. Profesionálové, kteří si nemohou dovolit zůstat bez svého mobilu nebo tabletu, se bez ní neobejdou. Součástí powerbanky jsou barevné LED diody s indikací stavu nabití.
připojení BRICK-5200

Dobíjejte kdykoliv
a kdekoliv.

využití powerbank

Powerbanka
MINI-2600

Už to nemůže být jednodušší. Designová kapesní nabíječka s kapacitou 2600 mAh je ten nejskvělejší doplněk k iPhonu. S váhou 69 g a s hliníkovým pláštěm je nejen nejhezčí na trhu, ale také maximálně praktická. Powerbanka PowerUP MINI-2600 je designovaná pro iPhone, dokáže ale okamžitě a kdekoliv dobíjet i další mobilní telefony nebo digitální zařízení. Pro výdrž baterie v novém iPhonu je neocenitelná. Nyní v pěti barevných provedeních.
připojení MINI-2600

Víc šťávy,
víc zábavy.

využití powerbank

Powerbanka
CHOCO-2600

Zbavte se stresu. S naší powerbankou nebudete muset každý den myslet na to, kdy se Vám vybije baterka v mobilu. Pokud chcete být cool a překvapit svoje kamarády, je pro Vás ideální právě powerbanka CHOCO-2600. Tato designová kapesní nabíječka se silikonovým povrchem a kapacitou 2600 mAh je maximálně praktická a budete z ní nadšení pokaždé, když ji vezmete do ruky.

Víc šťávy = víc zábavy, práce, zážitků, fotek a vůbec všeho, na čem Vám tolik záleží. Nyní s kabely a konektory zdarma v každém balení. 
připojení CHOCO-2600

ZÁRUKA VÝMĚNY DO 3 DNŮ

KUS ZA KUS
PO DOBU
6 MĚSÍCŮ

DOPRAVA ZDARMA

K NÁKUPU DVOU
NEBO VÍCE
KUSŮ

MOŽNOSTI VYUŽITÍ POWERBANK

PRO DOBÍJENÍ
PŘENOSNÝCH
ZAŘÍZENÍ